hakkımda

Barış İŞLEK kimdir ?

Bursa'nın son yıllarda adını duyuran genç girişimcisi ve iş adamı Barış İşlek, Bursa'nın İznik ilçesinde, 23.08.1988 tarihinde dünyaya gelmiştir.
20'li yaşlarına geldiğinde ise bugünkü kariyerinin temellerini atacak ilk hamlesini gerçekleştirmiş ve 2014 yılında Türkiye'nin ilk Dijital Turizm Firması olan Servis Sepeti'ni kurmuştur.

Servis Sepeti; Tur ve servis içerikli bireysel ve kurumsal ihtiyaç taleplerine, firma ve araç sahiplerinin cevap verebilmesi için tasarlanmış sosyal ve ticari bir projedir. Bu proje, Türkiye'de yoğun bir şekilde tercih edilen şehir içi ve şehirler arası tur ve servis yolculuklarına çözümler üretmektedir. Bu yolculuklar, kimi zaman bir iş seyahatini, turizm amaçlı gezileri, ticari, kültürel ve sportif organizasyonları kapsar. Kimi zaman ise mutluluklar ve hüzünler paylaşılır.

Farklı amaçlar eşliğinde yapılan bu yolculukların tümünün sizler için çok özel anlamlar taşıdığının farkında olmanın bilinci ile yolculuk hizmetlerine, kalite, güven ve en üst seviyede müşteri odaklı memnuniyeti katarak servis ve tur hizmeti taleplerinizi, bireysel ve kurumsal olarak servis & tur hizmeti sunan kişi ve firmalara ulaştırıyoruz.

İletişim

Bana Mesaj Gönderin?

Bana mesaj göndererek söylemek istediklerinizi iletebilirsiniz!